Tunngle

Tunngle İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.8 / 4.61 MB
GÜNCELLEME
2017-10-19
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Tunngle.net GmbH
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps Tunngle
Tunngle, P2P ve VPN tabanlı bir oyun aracıdır.
1
2
3
Tunngle programı oyunseverlere yenilikçi bir oyun ortamı sunmakta olan bir programdır. Online oyun deneyimini en iyi şekilde sunabilmek için P2P ve VPN teknolojileri ile geliştirilen bu oyun aracında yerel ağ üzerinden oyun oynuyor gibi
internet üzerinden çevrimiçi olarak oyun oynayabilirsiniz.

Oyunların üzerine inşaa edilen bu programda, her oyunun kendi yapısına özel bir ağ oluşturulmuştur. Ayrıca oluşturulmuş olan ağlar içerisinde özel sohbet odaları da yer almaktadır. Ağ odalarındaki sohbet özelliği sayesinde oyuncular kendi aralarında sohbet edebilmektedir.

Oyuncular arasında sohbet ettiğiniz zaman dilerseniz iletişim kurmak için oyuncuları listenize de ekleyebilirsiniz. Sohbet kanallarının da yer aldığı programdan istediğiniz kanalları takip etme amaçlı olarak listenize alabilirsiniz.

Tunngle içerisinde entegre bir biçimde yer alan mesajlaşma sistemi sayesinde oyuncu arkadaşlarınız ile sürekli olarak iletişim halinde olabilirsiniz. Multiplayer oyun oynama deneyimini farklı bir boyuta taşımakta olan Tunngle tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Sohbet odaları
check_circle Arkadaş listesi oluşturabilme
check_circle Yeni nesil oyunları çevrimiçi oynayabilme
list İLGİLİ YAZILAR