twitch

Twitch İndir

4.12.0 1053 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Justin.tv
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve Üzeri
Puan:
 0.0 (0 oy)
Boyut / Güncellenme:
14.44 MB / 2016-10-02

Twitch

Oyun oynamayı seviyorsanız aynı oyunları oynadığınız kişilerin canlı yayınlarını Twitch üzerinden izleyebilirsiniz.

Online oyunlar ve tek kişilik oyunlar ile aranız iyi ise oyunlarda yapılan büyük karşılaşmaları ve turnuvaları Twitch uygulaması sayesinde izleyebilirsiniz. Twitch, canlı oyun yayını yapmakta olan kişilerin yer aldığı günümüzün en popüler canlı yayın platformudur. Bilgisayarlarınız başından da web

uygulaması ile izleyebileceğiniz Twitch yayınlarını dilerseniz Android işletim sistemli mobil cihazlarınızdan da izleyebilirsiniz.

League of Legends, Dota 2 , World of Warcraft, Diablo 3, Counter Strike: Global Offensive gibi günümüzün en popüler oyunlarının canlı yayınlarının ve turnuvalarının yayınlandığı Twitch üzerinden arama yaparak dilediğiniz tüm oyunları canlı olarak izleyebilirsiniz. Yeni güncellemeler ile sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam eden Twitch uygulaması kablosuz ağlar ve 3G üzerinden çalışabilmektedir.

Günümüzün tüm popüler oyunları ile ilgili canlı yayın kanallarına rastlayabileceğiniz Twitch sayesinde yeni kanalları ve oyunları takip ederek keyifli anlar geçirebilirsiniz. Android uygulaması son derece kolay kullanılabilir olan Twitch’in yüksek kalitede mobil kullanım imkanı sunması da sizlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Twitch yayınlarını izlerken, yayın sohbetlerine de dahil olabileceğiniz uygulama sayesinde nerede olursanız olun favori kanalınızı ve oyunlarınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Twitch Özellikleri

 • Canlı yayınları takip edebilme
 • Sohbet özelliği
 • Ücretsiz kullanım

Twitch Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri