Twitch

Twitch İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.12.0 / 14.44 MB
GÜNCELLEME
2016-10-02
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Justin.tv
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.0 ve Üzeri
apps Twitch
Oyun oynamayı seviyorsanız aynı oyunları oynadığınız kişilerin canlı yayınlarını Twitch üzerinden izleyebilirsiniz.
1
2
3
Online oyunlar ve tek kişilik oyunlar ile aranız iyi ise oyunlarda yapılan büyük karşılaşmaları ve turnuvaları Twitch uygulaması sayesinde izleyebilirsiniz. Twitch, canlı oyun yayını yapmakta olan kişilerin yer aldığı günümüzün en popüler canlı yayın platformudur. Bilgisayarlarınız başından da web
uygulaması ile izleyebileceğiniz Twitch yayınlarını dilerseniz Android işletim sistemli mobil cihazlarınızdan da izleyebilirsiniz.

League of Legends, Dota 2 , World of Warcraft, Diablo 3, Counter Strike: Global Offensive gibi günümüzün en popüler oyunlarının canlı yayınlarının ve turnuvalarının yayınlandığı Twitch üzerinden arama yaparak dilediğiniz tüm oyunları canlı olarak izleyebilirsiniz. Yeni güncellemeler ile sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam eden Twitch uygulaması kablosuz ağlar ve 3G üzerinden çalışabilmektedir.

Günümüzün tüm popüler oyunları ile ilgili canlı yayın kanallarına rastlayabileceğiniz Twitch sayesinde yeni kanalları ve oyunları takip ederek keyifli anlar geçirebilirsiniz. Android uygulaması son derece kolay kullanılabilir olan Twitch’in yüksek kalitede mobil kullanım imkanı sunması da sizlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Twitch yayınlarını izlerken, yayın sohbetlerine de dahil olabileceğiniz uygulama sayesinde nerede olursanız olun favori kanalınızı ve oyunlarınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.