twitter

Twitter İndir

6.17.0    3.8 (40 oy) 6073 İndirilme
  >> Twitter İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
28.68 MB / 2016-10-05
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri

Twitter

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan popüler sosyal medya mecrası Twitter’a Android uygulaması ile mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Twitter, son yılların en popüler sosyal medya mecraları arasında yer alıyor. Android uygulaması ile karşımıza çıkmaya başlayan Twitter, bu özelliği sayesinde istediğiniz her yerden Android işletim sistemine sahip mobil

cihazlarınız ile Twitter hesaplarınızı kullanabilmenizi sağlıyor.

Twitter uygulamasını kullanarak Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz kişilerin iletilerini kolaylıkla görüntüleyebilir, cevaplar yazabilir ve yeni Twitter iletileri hazırlayarak göndermeyi deneyebilirsiniz.

Twitter Android uygulaması içerisinde aynı zamanda takipçilere özel mesaj gönderebilme imkanı da sizlere sunulmaktadır. Twitter’ın yeni özellikleri arasında yer alan görsel yüklemeleri de Twitter mobil uygulamasında bulunmaktadır. Twitter iletileri içerisinde sizden bahsedildiği zaman mobil cihazınızın bildirim ekranına bildirimler de alarak bu durumdan haberdar olabilirsiniz.

Sürekli olarak güncellenen Twitter Android uygulamasının arama özellikleri, fotoğraf paylaşımları ve profil sayfalarına yönelik geliştirmeler kullanıcılara sunulmaya devam ediyor. Twitter kullanmayı seviyorsanız Android uygulaması sayesinde her yerden Twitter’a pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Twitter Özellikleri

 • Özel mesaj gönderebilme
 • Fotoğraf ve video paylaşabilme
 • Bildirim desteği

Twitter Ekran Görüntüleri

1
2
3

Twitter ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri