uc-browser

UC Browser İndir

5.6.13927.1005    0.0 (0 oy) 1037 İndirilme
  >> UC Browser İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
49.79 MB / 2016-11-26
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1

UC Browser

Mobil cihazların popüler tarayıcısı masaüstü sürümünde de üst düzey bir internet deneyimi yaşatıyor.

Mobil cihazlarda kullanılan ve büyük bir ilgi görmekte olan UC Browser programı, Windows 8 uygulaması olarak masaüstü bilgisayarlara sunulmuştu. Geçtiğimiz günlerde masaüstü uygulamasını piyasaya çıkartan UC Browser ekibi Windows 7 işletim

sisteminde de kullanabileceğiniz gayet akıcı bir internet tarayıcısı sunuyor.

Mobil sürümü ile uyumlu bir şekilde çalışabilen UC Browser aynı zamanda Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının telefonlarında yer alan tüm yer imlerini doğrudan masaüstü sistemlerine aktarabiliyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu tarayıcı piyasadaki internet tarayıcısı rekabeti ortamına hızlı bir giriş yapıyor.

UC Browser’ın modern ve şık tasarımı sayesinde son derece gelişmiş bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Gizli pencere, yer imleri yöneticisi ve daha pek çok farklı özelliğe sahip olan bu tarayıcı mobil platformlarda elde edilen deneyimi ve daha fazlasını masaüstü sistemlerinde sizlere sunuyor.

Kontrol seçeneğine sağ tıklama yaptığınız zaman sürükleme hareketlerine de komutlar atayabiliyorsunuz. Böylelikle sık kullandığınız işlemleri ve komutları tek bir tıklama ile tarayıcı içerisinde yapabiliyorsunuz.

Bulut senkronizasyon özelliğini farklı bir programa ihtiyaç duymadan kendi içerisindeki araçlar ile halleden UC Browser, mobil cihazlarınızda yer alan tüm bağlantıları masaüstünüze taşımanızı daha kolay bir hale getiriyor. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

UC Browser Özellikleri

 • Mobil platformlar ile senkronizasyon
 • Hızlı ve güvenilir
 • Ücretsiz

UC Browser Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri