UltraISO

UltraISO İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
9.6.2.3059 / 4.20 MB
GÜNCELLEME
2016-08-22
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Ezb Systems
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000/Win8.1
apps UltraISO
UltraISO programı sayesinde CD ve DVD imaj dosyalarınızı yaratabilir ve dosyalarınızı açabilirsiniz.
1
2
3
İmaj dosyaları ile çalışmak çoğu bilgisayar kullanıcısının zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir durumdur. UltraISO programı sayesinde sizler de CD ve DVD imaj dosyalarınızı kolay bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca UltraISO kullanarak elinizde mevcut olan kalıp dosyalarınızı da
açabilirsiniz.

ISO dosyalarını doğrudan düzenleyebilmenizi sağlayan UltraISO, piyasada yer alan rakipleri arasından hızlı bir şekilde sıyrılmayı başarmış olan bir programdır. Bilinen tüm popüler disk imajı dosyalarını destekleyen UltraISO ile 8 ayrı sanal sürücü oluşturabilirsiniz.

Sanal sürücü oluşturabilme özelliği sayesinde profesyonel bootable başlangıç disklerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. ISO, BIN/CUE, NRG, MDS/MDF, CCD, IMG ve SUB formatlarına destek sunan programın sürükle ve bırak özelliği sayesinde aynı anda pek çok farklı imaj dosyasını kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

İmaj dosyaları ile sık sık uğraşmak durumunda kalıyorsanız ve elinizdeki dosyaları imaj haline getirebilmek istiyorsanız son derece basit bir kurulum ve kullanıma sahip olan UltraISO programını sisteminize kurabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle ISO, BIN/CUE, NRG, MDS/MDF, CCD/IMG/SUB formatlarına destek
check_circle Aynı anda birden fazla imaj dosyası düzenleyebilme
check_circle 8 ayrı sanal sürücü oluşturabilme
list İLGİLİ YAZILAR