UltraSurf

UltraSurf İndir


 3.5 (108 oy)
SÜRÜM / BOYUT
16.04 / 2.45 MB
GÜNCELLEME
2017-07-10
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Ultra Reach Internet Corp.
KATEGORİ
İnternet
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps UltraSurf
İnternet üzerinde çevrimiçi gezinirken kimliğinizi gizlemek ve engelli sitelere girebilmek istiyorsanız UltraSurf programını kullanabilirsiniz.
ultrasurf-1
ultrasurf-2
ultrasurf-3
Internet'in ilk çıktığı yıllarda manuel şekilde proxy girilerek bazı sitelere erişim sağlanabiliyordu. Fakat güvenilir proxy bulmak bir dert, çalışan ve bağlantısı hızlı olan proxyler bulmak ayrı dertlerdi. Ancak teknoloji geliştikçe bu zahmetli süreci tek başına yapan uygulamalar geliştirildi.

Ultrareach Internet Corporation firması tarafından uzun süredir geliştirilen UltraSurf programının ilk geliştirilme ve ortaya çıkma sebebi Çin'deki internet kullanıcılarının daha özgür ve güvenilir bir şekilde internet ortamında gezinebilmelerini sağlayabilmekti. Bu amaçlar ile geliştirilmeye başlanan program şu an mevcut olan engelli sitelere giriş, anti sansür ve kimlik gizleme tarzı programları arasında en fazla tercih edilenlerden birisi olmayı başarmıştır.

Gizlilik ve güvenliği tek bir program ile elde edebilmek istiyorsanız UltraSurf programını sizlere tavsiye ediyoruz. İnternet üzerinde tamamen anonim bir şekilde gizliliğinizi koruyabileceğiniz UltraSurf kendi şifreleme algoritması sayesinde veri transferlerini şifreleyerek güvenliğinizi en üst seviyede tutar. Basit arayüzü sayesinde UltraSurf kategorisinde en bilinen yazılımlar arasında. İster Internet Explorer ya da Google Chrome kullanın, bu yazılım tüm gezginlerde uyum sağlamaktadır.

Ultrasurf Chrome Eklentisi
Eklentiyi indirmek için buraya tıklayıp anından kurabilirsiniz. Diğer tarayıcılar için sitemiz üzerinden indirme işlemi yapmanız gerekiyor. Uzantılara eklendikten sonra aşağıdaki video izlemeniz kullanım için size ışık tutacaktır.

Ultrasurf Nasıl Kullanılır
Normal yöntemler ile bağlanamadığınız tüm sayfalara UltraSurf'un güvenilir proxy sunucuları sayesinde bağlanabilirsiniz. Arka planda sürekli güncellenen proxy listesi sayesinde yasaklı sitelere giriş mümkün oluyor. Kullanımı basit olsa da biz yine de yazı sonuna bir video eklemeyi ihmal etmedik. Soru ve sorunlar için sitemizin yorum bölümünde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu arada belirtmekte fayda var. Bu yazılım kimi Antivirüs Yazılımları tarafından güvenlik uyarısı vermektedir. programı kullanmak istediğinizde bu yazılımları geçici olarak devre dışı bıraktıktan sonra Ultrasurf'u kullanabilirsiniz.

Ülkemizde bazı durumlarda erişim engeli konulan Facebook ve Twitter gibi sosyal mecraları, bu süre zarfında bu program ile erişilebilir oluyor. Öyle ki bu durumlarda en çok tercih edilen yazılım olarak öne çıkmaktadır. Ancak kullanım alanı bununla da kısıtlı değil. Eğer yaptığınız bir işlemden dolayı takip edilebilir olmak istemiyorsanız, bunu UltraSurf indirerek gerçekleştirebilirsiniz.  Gerek zamana zaman erişim engeli konulan siteler olsun, gerekse gizli bir şekilde gezinmeye yardım olan uygulama sayesinde kişisel verileriniz de gizlilik ilkesine bağlı olarak korunmuş olacaktır. Yazının devamındaki videodan kurulum hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle İnternet üzerinde kimliğinizi gizleyerek gezinebilme
check_circle Engelli sitelere giriş imkanı
check_circle Otomatik ayarları sayesinde kolay kullanım
check_circle Daha güvenilir bir internet deneyimi
list İLGİLİ YAZILAR