UsbFix

UsbFix İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
8.135 / 2.92 MB
GÜNCELLEME
2016-06-25
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
SosVirus
KATEGORİ
Güvenlik
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps UsbFix
USB bellekler vasıtasıyla bulaşan virüs ve zararlı dosyaları silebilmek için UsbFix programını kullanabilirsiniz.
1
2
USB bellekler son dönemlerde en fazla virüs ve zararlı yazılımın bilgisayar sistemlerine bulaşmasına yol açan bellekler olarak nitelendiriliyor. Mobil olarak kullanılan bu depolama aygıtları içerisinde yer alan virüsler ve zararlı yazılımlar
hızlı bir şekilde diğer tüm sistemlere bulaşabiliyor.

UsbFix programı USB belleklerinizdeki ve diğer taşınabilir flash belleklerinizdeki tüm zararlı dosyaları ve virüsleri tespit ettikten sonra silebilmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Akıllı telefon ve dijital kameralarınızdaki virüsleri de silebilme imkanı tanımakta olan UsbFix son derece hafif ve bilgisayarınızı yormadan çalışabilecek bir yapıya sahiptir.

USB belleklerin hassas cihazlar olması ve virüs bulaşması durumunda kolay bozulabilmeleri gibi durumlar mevcuttur. Bu sebeple bu tür aygıtlardaki virüsleri vakit kaybetmeden temizlemeniz gerekebilir. Sisteminizin güvenliğini sağlayabilmek istiyorsanız UsbFix programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şık ve kolay bir arayüze sahip olan UsbFix programı depolama aygıtlarınızdaki tüm virüsleri ve zararlı yazılımları tespit ederek kolay bir şekilde silebilmenizi sağlıyor.

Virüs ve zararlı yazılımları tespit etmek ve silmek dışında aynı zamanda kayıt defteri, gizli dosyalar ve görev yöneticisi gibi bölümlerdeki sorunları da çözebilen program bu bölümler üzerinde onarım yapabiliyor.

Sizin için önemli olan verileri de yedekleyebileceğiniz UsbFix bu açıdan ele alındığı zaman son derece işlevsel bir program olarak karşımıza çıkıyor. Program tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.