viber

Viber İndir

5.3.0.2339 896 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Viber Media Inc.
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.3 ve üzeri
Puan:
 0.0 (0 oy)
Boyut / Güncellenme:
33.98 MB / 2016-08-29

Viber

Viber kullanarak arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Viber uygulaması Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda kullanılabilen dünyanın en işlevsel iletişim uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Viber’i mobil ve masaüstü platformlarda en etkili

şekilde kullanabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun bütün çevreniz ile internet bağlantısı üzerinden ulaşabileceğiniz Viber, kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ve sorunsuz bir altyapıya sahip olan uygulamadır. Mesajlaşma uygulamaları arasından hızlı bir şekilde sıyrılmayı başaran Viber sayesinde kişi rehberiniz ile entegrasyon da sağlayabilirsiniz.

Bildirim desteği, mesajlara emojiler ve çıkartmalar ekleyebilme, oyun, açık ve gözlemci olabileceğiniz sohbetlere katılabilme, grup mesajlaşması, HD ses kalitesinde mesaj gönderme ve çağrılar yapabilme gibi özellikler Viber uygulaması içerisinde yer almaktadır.

Viber içerisinde yer alan dosya gönderme özelliği sayesinde fotoğraflarınızı, videolarınızı, konumunuzu ve ifadeleri kolay bir şekilde arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Kişi listenizde tarama yaptıktan sonra Viber kullanıcısı olan arkadaşlarınıza kısa süre içerisinde ulaşmaya başlayabilirsiniz. Hemen mesajlaşmaya başlayabilmek için kişi ekleme işlemine ihtiyaç duymayan Viber’i iletişim uygulaması olarak Android cihazlarınıza kurabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Viber Özellikleri

 • Fotoğraf ve video paylaşımı
 • Etiket ve emoji özellikleri
 • Ücretsiz kullanım

Viber Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri