vine

Vine İndir

5.38.0 749 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Twitter, Inc.
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve üzeri
Puan:
 5.0 (1 oy)
Boyut / Güncellenme:
25.08 MB / 2016-10-10

Vine

Twitter tarafından geliştirilen mobil uygulama Vine ile yaşadığınız her anı kaydederek paylaşabilirsiniz.

Twitter’ın geliştirdiği Vine, ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vine uygulaması ilk etapta iOS platformu için kullanıcılara sunulan daha sonra ise Android için de piyasaya sunulan bir kısa video paylaşma

uygulamasıdır.

Vine kullandığınız zaman yaşadığınız tüm anları video olarak kaydederek sevdikleriniz ile kısa süreli olarak paylaşabilirsiniz. 6 saniyelik videolar paylaşmanıza imkan tanıyan Vine, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak eğlenceli ve keyifli videolar çekebilmenizi sağlıyor.

GIF uzantılı olan resim dosyalarında olduğu gibi döngü şeklinde oynatılan 6 saniyelik videolarınızı Vine uygulaması sayesinde kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Sınırsız video yükleme imkanını ücretsiz olarak sunmakta olan Vine, Twitter profilinizden videolarınızı paylaşabilmenizi de sağlar. Böylelikle videolarınızı tüm takipçileriniz ile anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Sizin konumunuza yakın olan kişileri bularak takip edebileceğiniz Vine sayesinde yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kısa mesaj ile profil paylaşma özelliği, video düzenleme, Twitter ve Facebook paylaşma imkanı ve gönderilerde kişilerden bahsedebilme gibi ek özelliklere sahip olan Vine uygulaması ile keyifli videolarınızı hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Etiket girişlerinizi otomatik olarak tamamlayabilen Vine ile popüler etiketleri kullanarak diğer kullanıcılar ile etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Twitter’ın geliştirdiği en iyi uygulamalardan olan Vine sayesinde sizler de yeni bir fenomen olabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Vine Özellikleri

 • Facebook ve Twitter'da videolarınızı paylaşabilme
 • Video düzenleyebilme
 • Konumunuza yakın yeni kişileri bulabilme
 • 6 saniyelik eğlenceli videolar paylaşabilme

Vine Ekran Görüntüleri

1
2
3

Vine ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri