Vine

Vine İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.38.0 / 25.08 MB
GÜNCELLEME
2016-10-10
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Twitter, Inc.
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.0 ve üzeri
apps Vine
Twitter tarafından geliştirilen mobil uygulama Vine ile yaşadığınız her anı kaydederek paylaşabilirsiniz.
1
2
3
Twitter’ın geliştirdiği Vine, ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vine uygulaması ilk etapta iOS platformu için kullanıcılara sunulan daha sonra ise Android için de piyasaya sunulan bir kısa video paylaşma
uygulamasıdır.

Vine kullandığınız zaman yaşadığınız tüm anları video olarak kaydederek sevdikleriniz ile kısa süreli olarak paylaşabilirsiniz. 6 saniyelik videolar paylaşmanıza imkan tanıyan Vine, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak eğlenceli ve keyifli videolar çekebilmenizi sağlıyor.

GIF uzantılı olan resim dosyalarında olduğu gibi döngü şeklinde oynatılan 6 saniyelik videolarınızı Vine uygulaması sayesinde kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Sınırsız video yükleme imkanını ücretsiz olarak sunmakta olan Vine, Twitter profilinizden videolarınızı paylaşabilmenizi de sağlar. Böylelikle videolarınızı tüm takipçileriniz ile anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Sizin konumunuza yakın olan kişileri bularak takip edebileceğiniz Vine sayesinde yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kısa mesaj ile profil paylaşma özelliği, video düzenleme, Twitter ve Facebook paylaşma imkanı ve gönderilerde kişilerden bahsedebilme gibi ek özelliklere sahip olan Vine uygulaması ile keyifli videolarınızı hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Etiket girişlerinizi otomatik olarak tamamlayabilen Vine ile popüler etiketleri kullanarak diğer kullanıcılar ile etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Twitter’ın geliştirdiği en iyi uygulamalardan olan Vine sayesinde sizler de yeni bir fenomen olabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Facebook ve Twitter'da videolarınızı paylaşabilme
check_circle Video düzenleyebilme
check_circle Konumunuza yakın yeni kişileri bulabilme
check_circle 6 saniyelik eğlenceli videolar paylaşabilme
list İLGİLİ YAZILAR