VirtualBox

VirtualBox İndir


 3.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.1.4 / 116.31 MB
GÜNCELLEME
2016-08-19
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Oracle
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps VirtualBox
VirtualBox ile bilgisayarınızda sanal işletim sistemi kurabilirsiniz.
1
2
3
4
Sanal işletim sistemleri kurmak istiyorsanız açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve ücretsiz olan VirtualBox programını kullanmayı deneyebilirsiniz. Windows, Linux, OS X ve Open Solaris gibi işletim sistemleri dışında tanınmış olan ücretsiz işletim sistemleri ile de entegre bir biçimde
çalışabilen VirtualBox, sürekli olarak geliştirilen ve güncellenen bir programdır.

Bilgisayarınıza birden fazla işletim sistemini ufak programlar gibi kurmanızı sağlayan VirtualBox, birden fazla işlem yapılan bilgisayarlarda ve yeni programlar denemeyi seven kişilerde mükemmel sonuçlar verebilmektedir.

Sanal işletim sistemlerinizi kurduğunuz zaman her türlü programı rahat bir şekilde deneyebilir ve meydana gelebilecek olan sıkıntılardan dolayı işletim sisteminizi koruma altına almış olursunuz.

Pek çok farklı işletim sistemini aynı anda deneyebilmek isteyenlere yönelik geliştirilen VirtualBox ile deneme yaptığınız zaman herhangi bir şekilde kayıp yaşamazsınız. Eğer bu tür ihtiyaçlarınız var ve işlevsel bir program arıyorsanız tamamen ücretsiz olan VirtualBox programını kullanmayı deneyebilirsiniz.