vkontakte

VKontakte İndir

4.6.0    0.0 (0 oy) 1155 İndirilme
  >> VKontakte İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
38.63 MB / 2017-01-10
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve üzeri

VKontakte

Sosyal ağ uygulaması VKontakte’ın Android için geliştirilen sürümüdür.

Popüler sosyal ağ uygulamalarından olan VKontakte, Android işletim sistemine sahip cihazlar için de uygulama geliştiriyor. Rusya ve Ukrayna’da yer alan kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmakta olan bu platformu mobil cihazlarınızda kullanabilmek istiyorsanız

bu uygulamayı indirebilirsiniz.

VKontakte’ın Android için geliştirilen uygulaması sayesinde sosyal ağın masaüstü sürümünde yer alan tüm özelliklere kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Haber akışı, mesajlar, fotoğraflar, videolar ve web sitesi içerisinde yer alan tüm içeriklere uygulama üzerinden erişebiliyorsunuz.

Kendi yarattığınız VK hesabınıza giriş yaptıktan sonra tıpkı Facebook kullanılır gibi bu sosyal mecrayı da kullanmaya başlayabilirsiniz. VKontakte uygulamasının içerisinde yer alan mesajlaşma kısmı sayesinde ise arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şifre kurtarma, bildirim paneli üzerinde oynatma kontrolü sağlayabilme, oynatma listelerini görüntüleyebilme ve albüm resimlerini kaydırarak şarkı değiştirebilme gibi ek özelliklere sahip olan VKontakte uygulaması sayesinde günümüzün popüler sosyal ağlarından olan VK platformunu Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

VKontakte Özellikleri

 • Mesaj özelliği
 • Video ve haber akışı görüntüleyebilme
 • VK profili ile tam etkileşim

VKontakte Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri