VPN Unlimited

VPN Unlimited İndir


 1.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.7 / 31.17 MB
GÜNCELLEME
2017-08-04
LİSANS / DİL
Deneme Sürümü / İngilizce
ÜRETCİCİ
Simplex Solutions Inc
KATEGORİ
İnternet
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps VPN Unlimited
VPN Unlimited ile engelli sitelere giriş yapabilir ve anonim bir şekilde internette gezinebilirsiniz.
1
2
3
VPN Unlimited programı sayesinde ülkemizde engellenmiş olan bütün sitelere girebilir ve internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek tamamen anonim bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Başarılı bir VPN servisi olan VPN Unlimited programı sayesinde ülkemizde sık sık yaşanan internet
sitesi engelleme sorununa iyi bir çözüm üretmektedir.

VPN Unlimited sayesinde internet trafiğinizi yurt dışındaki farklı bir bilgisayara yönlendirebilirsiniz. Konumunuzun değişmesi ise internet üzerinde daha özgür ve gizli bir şekilde dolaşabilmenizi sağlar.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayabileceğiniz VPN Unlimited programı gerçek IP üzerinden yapmakta olduğunuz tüm veri alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirir. Böylelikle kimlik hırsızlığı gibi tehlikeli durumlardan korunarak anonim bir şekilde internet üzerinde gezinebilirsiniz.

Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz VPN Unlimited programı için bir hesap yaratmanız yeterli olacaktır. VPN ayarlarınızı tek bir tıklama ile basit bir şekilde yaptıktan sonra bağlanmak istediğiniz yurt dışı konumunu seçmeniz ve sunucuyu seçmeniz kimliğinizi gizleyebilmeniz ve engelli sitelere girmeniz için yeterlidir.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Anonim gezinebilme
check_circle Engelli sitelere giriş
check_circle Kolay arayüz
list İLGİLİ YAZILAR