vsco-cam

VSCO Cam İndir

7.0 755 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Visual Supply Company
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve üzeri
Puan:
 0.0 (0 oy)
Boyut / Güncellenme:
18.12 MB / 2016-09-14

VSCO Cam

VSCO Cam ile Android tablet ve akıllı telefonlarınızda etkileyici fotoğraflar çekebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

VSCO Cam uygulamasını Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza kurduğunuz zaman kamera ile fotoğraf çekmek istediğinizde daha etkileyici fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Gerçekçi ve profesyonel sonuçlar ortaya çıkartabilen VSCO Cam tüm özelliklerini tamamen 

 ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

Uygulamada yer alan ön tanımlı seçenekler sayesinde fotoğraflarınızın ne türde çekilebileceğini daha fotoğrafınızı çekmeden önce görebiliyorsunuz. Fotoğraf çekmeden önce renk sıcaklığı değiştirebilme, kontrast ayarları, kırpma ve döndürme gibi onlarca farklı özellikten hızlıca yararlanabiliyorsunuz.

Filtre ve efekt özelliklerini de kullanabileceğiniz VSCO Cam, fotoğraflarınızın orjinal halini de saklıyor. Efektler ile uğraşmak istemeyenler için hazır efektler de bulunduran VSCO Cam içerisindeki hazır setler ile tek bir dokunuş ile filtre ve efektler uygulayabiliyorsunuz.

Efektler ve filtreler ile daha kaliteli bir hale getirdiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz zaman uygulama içerisinde yer alan sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. Burada yer alan butonlardan popüler sosyal ağ platformlarına fotoğraflarınızı hızlıca yükleyebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

VSCO Cam Özellikleri

 • Filtre ve efekt
 • Kamera ile entegre çalışabilme
 • Sosyal medya paylaşımı

VSCO Cam Ekran Görüntüleri

1
2
3

VSCO Cam Etiketleri
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri