VSCO Cam

VSCO Cam İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
7.0 / 18.12 MB
GÜNCELLEME
2016-09-14
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Visual Supply Company
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.0 ve üzeri
apps VSCO Cam
VSCO Cam ile Android tablet ve akıllı telefonlarınızda etkileyici fotoğraflar çekebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.
1
2
3
VSCO Cam uygulamasını Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza kurduğunuz zaman kamera ile fotoğraf çekmek istediğinizde daha etkileyici fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Gerçekçi ve profesyonel sonuçlar ortaya çıkartabilen VSCO Cam tüm özelliklerini tamamen 
 ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

Uygulamada yer alan ön tanımlı seçenekler sayesinde fotoğraflarınızın ne türde çekilebileceğini daha fotoğrafınızı çekmeden önce görebiliyorsunuz. Fotoğraf çekmeden önce renk sıcaklığı değiştirebilme, kontrast ayarları, kırpma ve döndürme gibi onlarca farklı özellikten hızlıca yararlanabiliyorsunuz.

Filtre ve efekt özelliklerini de kullanabileceğiniz VSCO Cam, fotoğraflarınızın orjinal halini de saklıyor. Efektler ile uğraşmak istemeyenler için hazır efektler de bulunduran VSCO Cam içerisindeki hazır setler ile tek bir dokunuş ile filtre ve efektler uygulayabiliyorsunuz.

Efektler ve filtreler ile daha kaliteli bir hale getirdiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz zaman uygulama içerisinde yer alan sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. Burada yer alan butonlardan popüler sosyal ağ platformlarına fotoğraflarınızı hızlıca yükleyebilirsiniz.