WhatsDog

WhatsDog İndir


 4.3 (40 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.0.0 / 4.36 MB
GÜNCELLEME
2016-09-05
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Second Lemon
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 2.3 ve üzeri
apps WhatsDog
WhatsApp’ta online olan kişileri takip edebileceğiniz işlevsel bir uygulamadır.
1
2
3
WhatsDog uygulaması Android işletim sistemine sahip olan tablet bilgisayar ve akıllı telefonlarınız ile kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz WhatsDog sayesinde WhatsApp listenizde online olan kişileri bildirim olarak
alabilirsiniz.

Günümüzün en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp’ın kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artmakta. Akıllı telefon kullanan neredeyse herkesin telefonunda yüklü olan WhatsApp’da online olduğunu görmek istediğiniz kişileri de bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Online olan ve takip etmek istediğiniz kullanıcıları WhatsDog uygulamasına girdikten sonra otomatik olarak kişinin online olduğu tüm saatleri uygulama size bildirim olarak iletebiliyor. Online olunan gün, dakika ve diğer detayların tamamı WhatsDog uygulamasında yer alıyor.

Özel olarak takip etmek istediğiniz bir kişi var ise WhatsDog uygulamasını kullanarak kişiyi an ve an takip etmeye başlayabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunu gizleyen kullanıcıları da ortaya çıkartabilen WhatsDog en fazla bu özelliği ile dikkat çeken bir uygulama oluyor.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Özel bildirim
check_circle Gün ve saat detayları
check_circle Birden fazla kişiyi takip edebilme
list İLGİLİ YAZILAR