Wifi Protector

Wifi Protector İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.0.18.130 / 6.71 MB
GÜNCELLEME
2016-05-10
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Safe Download Ltd.
KATEGORİ
Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps Wifi Protector
Wifi Protector kablosuz bağlantılarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir programdır.
1
2
3
Wi-Fi bağlantılar kablosuz hatlı bağlantılar olduğu için zaman zaman güvenilir olmayabiliyorlar. Pek çok güvenlik açığı ortaya çıkabilen kablosuz bağlantılar özellikle yazılım ve donanım bilgisine sahip olan hackerlar tarafından hacklenerek veri ve bağlantı
hırsızlığı yapılabilir bağlantılar olabiliyorlar. Wifi Protector programı ise hattınızın yabancı kişilerin eline geçmesini başarılı bir şekilde engelleyebiliyor.

Wifi Protector programı kablosuz hattınıza izinsiz bir şekilde giriş yapmaya çalışan kişileri ve malware programları tespit edebiliyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program virüs tarayıcısı programlarınızın yapamadığı ve tespit edemediği kablosuz ağ açıklarını başarılı bir şekilde tespit ederek bağlantı güvenliğinizi üst dizeyde sağlıyor.

İnternet ağınızın korunmasını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz Wifi Protector içerisinde aynı zamanda gizlilik koruması da yer alıyor. Gizlilik koruması özelliği sayesinde internet üzerinde gezinirken IP adresinizi değiştirebiliyorsunuz. Böylelikle internet üzerinde tamamen görünmez olmayı başarabiliyorsunuz. Takip edilebilme riskiniz ortadan kaldırıldığı için internet siteleri üzerinden veri hırsızlığı yapan kişilerden kendinizi korumuş oluyorsunuz.

Ağınıza dışarıdan giriş yapmaya çalışanları da tespit ederek sizlere bildiren Wifi Protector, tehlikeli durumlarda size uyarı göndererek gerekli önlemleri alabilmeniz için size yol gösteriyor. Malware korumasını da sahip olan Wifi Protector, internet üzerinde karşınıza çıkabilecek olan Malware yazılımlardan korunmanızı sağlıyor.

Bulut güncellemesine sahip olan Malware korumalı Wifi Protector, kendisini sürekli olan bulut sistemleri üzerinden güncelleyerek yeni tehlikelere karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Ağ güvenliğini sağlamak isteyenler ve verilerinin zararlı kişilerin eline geçmesini istemeyenlerin kullanabileceği Wifi Protector, basit kurulumundan sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz basit arayüze sahip işlevsel bir programdır. Ağ güvenliğinizi sağlayabilmek istiyorsanız Wifi Protector programını sisteminize kurmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Malware yazılım tespit edebilme
check_circle Ücretsiz kullanım
check_circle Geliştirilmiş ağ bağlantısı güvenliği
list İLGİLİ YAZILAR