wifi-protector

Wifi Protector İndir

3.0.18.130 1031 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Safe Download Ltd.
Kategori:
Windows / Güvenlik / Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
6.71 MB / 2016-05-10

Wifi Protector

Wifi Protector kablosuz bağlantılarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir programdır.

Wi-Fi bağlantılar kablosuz hatlı bağlantılar olduğu için zaman zaman güvenilir olmayabiliyorlar. Pek çok güvenlik açığı ortaya çıkabilen kablosuz bağlantılar özellikle yazılım ve donanım bilgisine sahip olan hackerlar tarafından hacklenerek veri ve bağlantı

hırsızlığı yapılabilir bağlantılar olabiliyorlar. Wifi Protector programı ise hattınızın yabancı kişilerin eline geçmesini başarılı bir şekilde engelleyebiliyor.

Wifi Protector programı kablosuz hattınıza izinsiz bir şekilde giriş yapmaya çalışan kişileri ve malware programları tespit edebiliyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program virüs tarayıcısı programlarınızın yapamadığı ve tespit edemediği kablosuz ağ açıklarını başarılı bir şekilde tespit ederek bağlantı güvenliğinizi üst dizeyde sağlıyor.

İnternet ağınızın korunmasını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz Wifi Protector içerisinde aynı zamanda gizlilik koruması da yer alıyor. Gizlilik koruması özelliği sayesinde internet üzerinde gezinirken IP adresinizi değiştirebiliyorsunuz. Böylelikle internet üzerinde tamamen görünmez olmayı başarabiliyorsunuz. Takip edilebilme riskiniz ortadan kaldırıldığı için internet siteleri üzerinden veri hırsızlığı yapan kişilerden kendinizi korumuş oluyorsunuz.

Ağınıza dışarıdan giriş yapmaya çalışanları da tespit ederek sizlere bildiren Wifi Protector, tehlikeli durumlarda size uyarı göndererek gerekli önlemleri alabilmeniz için size yol gösteriyor. Malware korumasını da sahip olan Wifi Protector, internet üzerinde karşınıza çıkabilecek olan Malware yazılımlardan korunmanızı sağlıyor.

Bulut güncellemesine sahip olan Malware korumalı Wifi Protector, kendisini sürekli olan bulut sistemleri üzerinden güncelleyerek yeni tehlikelere karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Ağ güvenliğini sağlamak isteyenler ve verilerinin zararlı kişilerin eline geçmesini istemeyenlerin kullanabileceği Wifi Protector, basit kurulumundan sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz basit arayüze sahip işlevsel bir programdır. Ağ güvenliğinizi sağlayabilmek istiyorsanız Wifi Protector programını sisteminize kurmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Wifi Protector Özellikleri

 • Malware yazılım tespit edebilme
 • Ücretsiz kullanım
 • Geliştirilmiş ağ bağlantısı güvenliği

Wifi Protector Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri