Winamp

Winamp İndir


 3.5 (80 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.666 / 12.21 MB
GÜNCELLEME
2015-12-22
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Radionomy
KATEGORİ
Müzik Oynatıcıları
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 / Windows 8
apps Winamp
Winamp, müzik dinlemek için Radionomy şirketi tarafından geliştirilen bir medya oynatıcısıdır.
Muhteşem Winamp Skini
Winamp Ahşap Tema
Winamp Ekran Görüntüsü
Winamp Full Özellikler
Winamp Modern Tema
Winamp Standart Skin
Winamp
Yeşil Winamp Teması
İnternet tarihinin, en eski, güvenilir ve popüler medya oynatıcısı Winamp'dir. Bu program sayesinde, her türlü medya formatını, bilgisayarınızda oynatmanız mümkündür. Gerek müzik, gerekse video dosyaları, Winamp sayesinde, oldukça rahat bir biçimde oynatılır. Bu programın en büyük artılarından biri, kurulum aşamasındaki ayarlarla, programın kişiye özel hale getirilebilmesidir. Burada oynatmak istediğiniz dosya formatından, kısa yolları yerleştireceğiniz noktalara kadar, her şey üzerinde hüküm sahibi olacaksınız.

Bu programı bütün dünyada en tepeye taşıyan başlıca özelliği, kullanıcı arayüzüdür. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Winamp arayüzü, size bir çok fonksiyon üzerinde anında kontrol sağlar ve dahası estetik de bir görünüme sahiptir. Bu estetik görünümü, kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilir, değişik tema destekleriyle, görüntüsünü daha eğlenceli bir hale sokabilirsiniz. İnternette binlercesi bulunan bu tema destekleriyle, programı tamamıyla size özel bir hale getirebilirsiniz.

Winamp, şimdiye kadar geliştirilmiş bütün medya formatlarının neredeyse tamamını sorunsuz bir şekilde oynatabilmektedir. Programın bir diğer artısıysa, medya oynatmak dışında, internet radyolarını da Winamp sayesinde dinleyebilmenizdir. Ayrıca, kapsamlı bir medya düzenleme aracı olan Winamp, kolay kullanılan çalma listesi ve ulaşılabilir basit ekolayzır seçeneğiyle, diğer medya oynatıcılardan daha üst bir noktadadır. Medya oynatmaktan hariç olarak, elinizide bulunan CD'leri, bir çok farklı medya formatına dönüştürmenize de olanak sağlar. Günümüzde yüksek popüleritesini hala korumakta olan Winamp, bundan sonra da bu konumunu koruyacak gibi gözüküyor.
comment YORUMLAR (152)
oğuz girit istanbul çok beğendim
Meryem Eskişehir Bu mereti yüklemeden de hiç bir şey çalışmıyor yahu. Bunu buraya koyan iyi etmiş teşekkürler yönetici :)
Levent Adıyaman Çok teşekkürler!
CELAL GÜNDÜZ ANKARA ÇOK İYİ TEŞEKKÜRLER
güzide aktaş ordu teşekkürler begendim
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Şarkı listesi oluşturun ve kaydedin.
check_circle Rastgele müzik dinleyin.
check_circle Video oynatın.
check_circle Tamamı Türkçe destekli.
check_circle İsterseniz kayıt bile yapabiliyorsunuz.
check_circle Mp3, Wmv, Flv, Avi, Mov ve çoğu dosya uzantılarını çalıştırabilmektedir.
list İLGİLİ YAZILAR