WinToUSB

WinToUSB İndir


 3.0 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.8.1 / 5.35 MB
GÜNCELLEME
2017-11-09
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
EasyUEFI
KATEGORİ
Sistem Araçları
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7
apps WinToUSB
WinToUSB sayesinde flash belleğinize bootable özelliği kazandırabilirsiniz.
1
2
3
WinToUSB programını kullandığınız zaman elinizdeki flash belleklerinize bootable özelliğini kazandırabilir ve Windows işletim sistemine ait kurulum diskleri oluşturabilirsiniz. Günümüzde yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanan veri depolama aygıtları arasındaki flash diskler ile işletim
sisteminizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde kurabilirsiniz.

CD ve DVD okuyucu kullanmıyorsanız bu programa ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni nesil netbookların genelinde CD ve DVD okuyucular yer almadığı için bu cihazlarınıza Windows kurmak istediğiniz zaman WinToUSB programından yararlanabilirsiniz.

WinToUSB ile başlangıç diskleri yaratabilmek için elinizde yer alan ve kurmak istediğiniz işletim sisteminin iso dosyasını kullanmanız yeterli olacaktır. Elinizdeki iso dosyasını flash belleğinize aktardıktan sonra otomatik bir şekilde kurulum diskinin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Böylelikle işletim sisteminizi saniyeler içerisinde kuruluma hazır hale getirmeyi başarabilirsiniz. Sizler de CD veya DVD ile uğraşmak istemiyorsanız ve işletim sisteminizi flash bellekler ile kurabilmek istiyorsanız tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta olan WinToUSB programını kullanmayı deneyebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Flash diskleri bootable hale getirebilme
check_circle Netbooklar ile uyumlu
check_circle Hızlı başlangıç diski oluşturma
check_circle Küçük boyutlu
list İLGİLİ YAZILAR