WinUpdateFix

WinUpdateFix İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.3 / 535.91 KB
GÜNCELLEME
2016-12-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Fransızca
ÜRETCİCİ
Xplode
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win7/Vista/WinXP
apps WinUpdateFix
WinUpdateFix ile güncelleme sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.
1
2
Windows işletim sisteminde güncelleme yapmak daha güvenilir ve stabil çalışan bir işletim sistemine sahip olabilmek için son derece önemlidir. Güncelleme yapmadığınız zaman sisteminizde pek çok farklı güvenlik açığı meydana gelebilir. Ancak güncellemeleri yaparken
ya da yaptıktan sonra sorunlar ile karşılaşabilmeniz de mümkün.

Bu amaç için geliştirilen WinUpdateFix sayesinde tüm güncelleme sorunlarınızı anında hızlıca çözebilirsiniz. Windows güncellemelerinden kaynaklı olan tüm hataları anında çözebilen bu ufak boyutlu ve ücretsiz olan programı deneyerek Windows işletim sisteminizi stabil bir hale getirebilirsiniz.

Windows XP, Vista ve Windows 7 kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bu programı deneyerek sorunlarınızı halledebilirsiniz. Windows 10 öncesi işletim sistemleri ile uyumlu olan Windows update sorun giderme programını açtığınız zaman bazı hataları çözemediğinizi düşünüyorsanız bu programı denemenizde fayda var.

Tek bir tıklama ile tüm güncelleme sorunlarını çözen program son derece basit bir kullanıma sahiptir. Herhangi bir ek bilgi ihtiyacı hissetmeden her seviyeden bilgisayar kullanıcısı bu programı kullanmaya başlayabilir.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Windows güncellemeleri ile gelen sorunları çözebilme
check_circle Kolay ve pratik bir kullanım
check_circle Tek tıklama ile sorunları tespit edebilme
list İLGİLİ YAZILAR