Yandex Navigasyon

Yandex Navigasyon İndir


 1.5 (2 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.81 / 11.45 MB
GÜNCELLEME
2016-10-13
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Yandex
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 1.5 ve üzeri
apps Yandex Navigasyon
Gerçek zamanlı trafik bilgisine de sahip Yandex.Navigasyon ile gideceğiniz yere sizi uygulamanın götürmesini sağlayabilirsiniz.
1
3
Türkiye’nin gerçek zamanlı trafik bilgisi sunmakta olan ilk uygulaması Yandex Navigasyon uzun süredir Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinde kullanılıyor. Trafiğin anlık akışına göre yön tarifi verebilen uygulama sizlere alternatif rotasyonlar belirterek ulaşmak istediğiniz
yere daha kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Yandex Navigasyon son derece sade ve anlaşılır bir arayüz ile tek bir dokunuşunuz sayesinde sizlere harita bilgilerini sunabilmektedir. Tek bir buton üzerinden anlık konumunuzu görebileceğiniz uygulamaya sesli komut vererek adres tarifleri de alabilirsiniz. Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak anlık trafik durumunu kontrol edebilirsiniz. Yandex.Navigasyon içerisinde yer alan geliştirilmiş arama fonksiyonlarını kullanarak çevrenizde yer alan mekanların konumlarını da harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz noktaya en kısa yoldan gidebilmenizi sağlayan Yandex Navigasyon’un sesli yol tarifi sayesinde yolunuzda daha kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Yazılı veya sesli olarak arama yapabileceğiniz Yandex Navigasyon aynı zamanda harita ve uydu görünümü arasında tek bir dokunuş ile geçiş yapabilmenizi de sağlar. Ev ve işyeri adresinizi de ekleyebileceğiniz Yandex Navigasyon ile yön bulmak sizin için çok kolay olacak.