Yodot File Recovery

Yodot File Recovery İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.0 / 18.48 MB
GÜNCELLEME
2017-06-08
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Yodot Software
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Yodot File Recovery
Silinmiş dosyalarınızı Yodot File Recovery ile geri getirebilirsiniz.
1
2
3
Yodot File Recovery programı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz ya da herhangi bir sebepten dolayı silinmiş olan önemli dosyalarınızı geriye getirebilirsiniz. Veri kurtarma yazılımları arasında başarı oranı yüksek olan Yodot File Recovery, Windows XP sürümünden, Windows 10 sürümüne
kadar bütün işletim sistemlerini desteklemektedir.

Geri dönüşüm kutusuna gönderdiğiniz ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı bu program sayesinde geriye getirebilirsiniz. Sildiğiniz tüm dosyaları, dosya formatı fark etmeksizin geriye getirebilen Yodot File Recovery, önemli dosyalarınızı geriye getirebilecek bir programdır.

Kendi yaptığınız bir hata, virüs ya da yakınlarınızın bilgisayarınızı kullandığı esnada yanlışlıkla sildiği dosyaları geri getirebilmek için kullanabileceğiniz Yodot File Recovery, aynı zamanda USB sürücüler, harici diskler ve iPod gibi farklı depolama aygıtlarını da desteklemektedir.

RAW araması özelliğine sahip olan program ile yaptığınız tüm tarama işlemlerini dilediğiniz şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Yodot File Recovery programını diğerlerinden ayıran en temel özellik ise teknik bir bilgi gerektirmemesi ve kolay anlaşılabilir arayüze sahip olmasıdır.

Popüler tüm dosya formatlarını destekleyen Yodot File Recovery ile kaybolan dosyalarınızı hızlı bir şekilde geriye getirebilirsiniz. Dosya geri getirme işlemi için detaylı bir tarama işlemi yapmanız yeterli olacaktır. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Popüler dosya formatlarına destek
check_circle Kolay kullanılabilir arayüz
check_circle Başarı oranı yüksek veri kurtarma
list İLGİLİ YAZILAR