yodot-file-recovery

Yodot File Recovery İndir

1.0    0.0 (0 oy) 306 İndirilme
  >> Yodot File Recovery İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
18.48 MB / 2017-06-08
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Yodot File Recovery

Silinmiş dosyalarınızı Yodot File Recovery ile geri getirebilirsiniz.

Yodot File Recovery programı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz ya da herhangi bir sebepten dolayı silinmiş olan önemli dosyalarınızı geriye getirebilirsiniz. Veri kurtarma yazılımları arasında başarı oranı yüksek olan Yodot File Recovery, Windows XP sürümünden, Windows 10 sürümüne

kadar bütün işletim sistemlerini desteklemektedir.

Geri dönüşüm kutusuna gönderdiğiniz ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı bu program sayesinde geriye getirebilirsiniz. Sildiğiniz tüm dosyaları, dosya formatı fark etmeksizin geriye getirebilen Yodot File Recovery, önemli dosyalarınızı geriye getirebilecek bir programdır.

Kendi yaptığınız bir hata, virüs ya da yakınlarınızın bilgisayarınızı kullandığı esnada yanlışlıkla sildiği dosyaları geri getirebilmek için kullanabileceğiniz Yodot File Recovery, aynı zamanda USB sürücüler, harici diskler ve iPod gibi farklı depolama aygıtlarını da desteklemektedir.

RAW araması özelliğine sahip olan program ile yaptığınız tüm tarama işlemlerini dilediğiniz şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Yodot File Recovery programını diğerlerinden ayıran en temel özellik ise teknik bir bilgi gerektirmemesi ve kolay anlaşılabilir arayüze sahip olmasıdır.

Popüler tüm dosya formatlarını destekleyen Yodot File Recovery ile kaybolan dosyalarınızı hızlı bir şekilde geriye getirebilirsiniz. Dosya geri getirme işlemi için detaylı bir tarama işlemi yapmanız yeterli olacaktır. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Yodot File Recovery Özellikleri

 • Popüler dosya formatlarına destek
 • Kolay kullanılabilir arayüz
 • Başarı oranı yüksek veri kurtarma

Yodot File Recovery Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri