yowindow

YoWindow İndir

3.0.147    3.7 (3 oy) 7148 İndirilme
  >> YoWindow İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
10.76 MB / 2013-04-21
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Windows 7 / Windows 8

YoWindow

YoWindow, seçtiğiniz bölgenin hava durumunu animasyonlarla gösteren bir hava tahmin programıdır.

Bilgisayarlara yüklenilen YoWindow sayesinde o günün hava durumu ile ilgili arka plan uygulamaları ve animasyonlar ekranınızda görülüyor. Çeşitli manzara resimleri de içeren program yükleyen kullanıcıların beğenisini sağlamaktadır. Ayrıca o günün sıcaklık, nem basınç ve rüzgar hızı gibi çeşitli hava durumu bilgilerini ekranda göstermektedir.

Seviye olarak basit bir kullanım özelliği bulunan YoWindow her bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilebilir ve ekran koruyucu görevinde de kullanılabilmektedir. Bu hava tahmin programını yükleyenler programdaki farklı tema özelliklerini kullanarak arzu ederse kendi resimlerini arka planda tercih edebilir. Rahat, pratik ve hava durumu bilgilendirici özellikleri ile dikkat çekmektedir. Canlı resim eşliğinde gerçek hava durumu ekranınızda yer almasını sağlayan YoWindow, bir numaralı hava durumu programı niteliğinde.

Program gerçek hava durumunu yansıtan resim içermektedir. Ayrıca yine gerçek hava durumu astronomik hesaplamalarını ekran köşesinde detayları ile göstererek kullanıcıyı bilgilendirmektedir.
Gün içinde istediğiniz ya da merak ettiğiniz zamandaki hava durumunun nasıl veya kaç derece sıcaklıkta olacağını bildirebilmektedir. Sabah, öğlen ya da akşam günün her evresinin hava durumu tahminini öğrenebilirsiniz.
Seçtiğiniz ekran koruyucusuna mevsimsel değişiklikler hemen yansır. Kışın karlı bir manzara, yazın güneşli açık bir hava görüntüsü gibi.
Tam donanımlı meterolojik bilgiler isterseniz ekranda görüntülenebilir.
Kolay kullanım ve temalarda kendi resimleri kullanabilme özelliğinin yanında ekranda bazı sürpriz uygulamalarda görülebilmektedir.

 • Site Yorumları (2)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • gökhan yenidoğanizmir çok güzel
  kazim yilmazistanbul harka
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

YoWindow Özellikleri

 • Basit arayüz ve kolay kullanım.
 • Temalarda kendi resimleriniz kullanabilme.
 • Gün içinde değişen hava durumuna göre animasyon gösterme.

YoWindow Ekran Görüntüleri

YoWindow Bulutlu Hava
YoWindow Dondurucu Soğuk Hava
YoWindow Gece
YoWindow Parçalı Bulutlu Hava
YoWindow Yağmurlu Hava
YoWindow
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri