zedge

Zedge İndir

5.0.3    0.0 (0 oy) 1193 İndirilme
  >> Zedge İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
8.93 MB / 2016-09-06
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.0 ve üstü

Zedge

Android işletim sisteminizi kişiselleştirmek istiyorsanız Zedge uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirme, Android işletim sisteminin en büyük avantajları arasında yer alıyor. Android cihazlarının daha özgür bir kullanım imkanı sunması kullanıcıların çeşitli farklılıklar ile cihazlarını kolay bir şekilde kişiselleştirebilmesini sağlıyor. Android için tasarlanan Zedge uygulaması da cihazınızın zil sesleri, bildirim sesleri, duvar kağıtları

ve yeni canlı duvar kağıtlarına sahip olmasını sağlıyor.

Son derece geniş bir arşive sahip olan Zedge sayesinde bugün 50 milyonu aşkın kişi cihazını bu uygulama sayesinde geliştiriyor. Cihazınız ile uyumlu bütün zil sesleri ve duvar kağıtları arasından seçim yaparak kendi stilinizi telefonlarınıza yansıtabilirsiniz.

Uygulamaya yeni gelen oyun kanalı sayesinde ise daha önce keşfetmediğiniz Google Play üzerinde yer alan oyunlara ulaşabiliyorsunuz. Arşivini sürekli olarak güncelleyen Zedge, yüksek kalitede çözünürlüğe sahip olan duvar kağıtları ile telefon ekranlarınızın bir sanat eserine dönüşmesini sağlıyor.

Android işletim sistemi kullananların büyük bir çoğunluğunun kişiselleştirme için tercih ettiği Zedge sayesinde cihazlarınızı daha pratik ve kişiselleştirilmiş bir hale getirebilirsiniz. Uygulama içerisinde öneriler yaparak da sizi yönlendiren Zedge sayesinde, size önerilen yeni oyunlara göz atabilir ve yeni keşifler yapmaya başlayabilirsiniz.

Otomatik olarak duvar kağıdı değiştirebilme, duvar kağıdı değişimleri için pratik bir widget desteği, bütün oyunlarınızı tek bir yerde arşivleyebilen widget desteği ve indirme sekmesinden bütün işlemleri organize edebilme özellikleri ile Zedge, telefonunu kişiselleştirmek isteyenler için ideal bir uygulamadır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Zedge Özellikleri

 • Widge desteği
 • Hareketli duvar kağıtları
 • Google Play'de oyun keşfedebilme

Zedge Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri