ZoneAlarm Free Firewall

ZoneAlarm Free Firewall İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
14.1.011.000 / 3.21 MB
GÜNCELLEME
2016-05-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Zone Labs
KATEGORİ
Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps ZoneAlarm Free Firewall
ZoneAlarm Free Firewall programı sayesinde internet üzerinden gelen tehditlere karşı etkili bir firewall (güvenlik duvarı) elde etmiş olursunuz.
zonealarm-1
zonealarm-2
zonealarm-3
Piyasada yer alan firewall programlarından ücretsiz ve daha işlevsel olması özellikleri ile sıyrılmayı başaran ZoneAlarm Free Firewall programı internet bağlantısını izleyebilme ve mevcut internet bağlantısını denetleyebilme
özelliklerine de sahiptir.

Bilgisayarınızda kaynağını bilmediğiniz bir program yüklü ise veya sosyal medya hesaplarınızın sürekli olarak başkaları tarafından ele geçirilmesinden şikayet ediyorsanız antivirüs programlarına ek olarak ZoneAlarm Free Firewall programını da bilgisayarınıza kurmayı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınıza gelmekte olan bağlantıları ve bilgisayarınızdan dışarıya giden bağlantıları sürekli olarak takip eden ve analizini yapan program, herhangi bir yazılım veya servisi tespit ettiği zaman size uyarı verir. Bu uyarı neticesinde bilgisayarınızda hangi programların dışarıya veri aktarması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Sizin yetkiniz dışında kötü amaçlı yazılımların ve truva atlarının da tespitini yapabilen ZoneAlarm Free Firewall programı bilgisayarınıza sızmak isteyen kötü amaçlı kişilerden de sizi koruyabilmektedir. Bilgisayarınızda sizin için değeri yüksek veriler saklıyorsanız ve sistem güvenliğiniz için antivirüs programlarını tamamlayabilecek ek yazılımlar arıyorsanız ZoneAlarm Free Firewall programını kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hassas şifreleme gerektiren işlemleriniz için de kullanabileceğiniz ZoneAlarm Free Firewall programı sayesinde internet üzerinde gezinirken karşınıza çıkan zararlı sitelerden de kendinizi koruyabilirsiniz. Zararlı içeriklere sahip siteler ZoneAlarm Free Firewall tarafından size bildirilmektedir.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ücretsiz güvenlik duvarı
check_circle Güncel veri tabanı
check_circle 7/24 veri akışı analizi
list İLGİLİ YAZILAR