EaseUS Data Recovery Wizard

EaseUS Data Recovery Wizard
Silinen verileri geri getirme artık eskisi kadar zor ve riskli değil. Size sunacağımız mükemmel uygulama sayesinde, siz de dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz ve kendinizle gurur duyacaksınız.

Silinen verileri geri getirme artık eskisi kadar zor ve riskli değil. Size sunacağımız mükemmel uygulama sayesinde, siz de dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz ve kendinizle gurur duyacaksınız. Pasif ve hiçbir karşılığı olmayan uygulama ve eklentilere ödediğiniz onca parayı artık harcamak zorunda kalmayacaksınız. EaseUS Data Recovery Wizard oldukça basit ve arayüzü de pratik kullanıma uygun şekilde dizayn edilmiş durumda. Bu yüzden verilerinizi kendi ellerinizle kurtarırken kendinizle gurur duyacak ve bundan sonra silinen verileriniz için bu kadar üzülmeyeceksiniz.

Hangi Dosyaları Kurtarabileceksiniz?
EaseUS Data Recovery Wizard, hali hazırdaki tüm dosya uzantılarını kurtarabileceğiniz mükemmel bir fırsat sunuyor. Word ve excel dosyaları gibi Microsoft Office dosyalarını, jpeg, png, gif gibi uzantılardaki resimleri, programları, verileri, kitapları, pdfleri ve daha birçok dosyayı sadece birkaç aşamada ilk hali ile geri kurtarabileceksiniz.

Silinen Verileri Kurtarmak
Herhangi bir nedenle yanlışlıkla veya bilinçli bir şekilde sildiğiniz ya da silinen tüm dosyaları kurtarabileceksiniz. Silinen verileri kurtarmak artık eskisi kadar zor ve zahmetli bir iş olmayacak. Tabii ki bu EaseUS Data Recovery Wizard kullanıcıları için geçerli. Çünkü bu program, sizin dosyalarınızı kurtarmanın yanı sıra, bundan sonra silinmesi muhtemel dosyalarınızı da teminat altına almanızı sağlayacak. Bundan sonra silinmesi muhtemel verileriniz için artık kaygılanmak zorunda kalmayacaksınız. Sadece birkaç adımda dilediğiniz zamanda silinen ve arzu ettiğiniz dosyaları tek tek veya toplu olarak kurtarabileceksiniz.

https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm sitesi üzerinden indirebileceğiniz EaseUS Data Recovery Wizard sayesinde dilerseniz Ücretsiz 2 GB’a kadar olan sürümü test ederek daha sonra ücretli sınırsız kullanımı satın alabilirsiniz. İster ofis kullanıcısı olun isterseniz normal verisi silinen bilgisayar kullanıcısı olun bu program kesinlikle her zaman işinize yarayacaktır. Hayatınızda muhakkak en az 1 kere, geçmişe dair fotoğraflarınızın, resimlerinizin, videolarınızın veya herhangi bir verinizin silinmesi ile karşılaşmışsınızdır. Bu durum çok büyük ihtimalle sizi oldukça zor durumda bırakmış ve belki de sinirlendirmiştir. Ama artık tüm bunlara son. Çünkü EaseUS Data Recovery Wizard ile dilediğiniz zaman verilerinizi kurtarmak size kalmış!

Formatla Silinen Dosyaları Kurtarabilir Miyim?
Uzantısı ve boyutu ne olursa olsun Evet! Format attıktan sonra dahi verilerinizi kurtarabileceksiniz. Format attıktan sonra veri kurtarma için EaseUS Data Recovery Wizard size mükemmel fırsatlar sunacaktır. Formatı attıktan sonra istediğiniz kadar eski bir tarihe gidebilir ve istediğiniz dosyaları tek tek ayıklayarak veya toplu olarak kurtarabileceksiniz.

Hangi Cihazlardan Veri Kurtarılabilir?
Akıllı aygıtlarınız, bilgisayarınız, Macbook, tablet, notebook, SD kart, disk ve usb kartlarınızdan istediğiniz zaman verilerinizi kurtarabilirsiniz. Üstelik herhangi bir değişiklik veya sıkıştırma olmadan orijinal şekilde ve orijinal boyutlarında verilerinizi kurtarabileceksiniz. EaseUS Data Recovery Wizard ile artık veri kaybına ve bunu kabullenmeye son. Siz de hemen bu programı hemen kurarak güvenli bir internet sörf deneyimi yaşayabileceksiniz.

WhatsApp WhatsApp İndir WhatsApp yükleyerek mobil cihazlarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde sevdi..
Java Java İndir Java Sanal Makinesi, Java üzerinden geliştirilen ve çeşitli uygulamaları ça..
Instagram Instagram İndir Fotoğraf ve video paylaşarak keyifli anlar geçirebileceğiniz Instagram uygu..
Skype Skype İndir Skype Indir - Yazılı, görüntülü ve sesli olarak kişiler arası iletişimi sağ..
letgo letgo İndir letgo İndir - Ücretsiz letgo windows uygulaması ile 2. el eşya alım ve satı..
Movie Maker Movie Maker İndir Video içeriklerinizi düzenleyebilmek için pek çok farklı özelliğinden yarar..
UltraSurf UltraSurf İndir İnternet üzerinde çevrimiçi gezinirken kimliğinizi gizlemek ve engelli site..
TeamViewer TeamViewer İndir TeamViewer İndir - Bu yazılım ile uzaktaki bir bilgisayar ya da sunucuya ba..
Epic Pen Epic Pen İndir Epic Pen İndir - Akıllı Tahta kalemi uygulaması sayesinde bilgisayarınızda ..
uTorrent uTorrent İndir Torrent içeriklerini indirmeye yarayan açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım..
GTA Türk GTA Türk İndir GTA Türk İndir - GTA Vice City yama paketi indirerek oyununu tamamen Türkçe..
LFS Live for Speed LFS Live for Speed İndir Lfs İndir - Hız ve aksiyon tutkunları için geliştirilen Live for Speed oyun..
Minecraft Minecraft İndir Minecraft dünyasına adım atarak sizler de hayal gücünüzün sınırlarını zorla..
GTA 5 (Grand Theft Auto) GTA 5 (Grand Theft Auto) İndir GTA 5 İndir - Açık bir dünyaya sahip olan Grand Theft Auto serisinin son oy..
Zula Zula İndir Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olan Zula ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bi..
Clash of Clans Clash of Clans İndir Clash of Clans İndir - Kabile savaşları oyununu sizde aşırı bağımlılık yapa..
Steam Steam İndir Steam programını oyun satın alımları ve online olarak diğer oyuncular ile o..
Kelimelik Kelimelik İndir Milyonlarca kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonunu Android c..
Cheat Engine Cheat Engine İndir Bilgisayar oyunlarınızda ayarları değiştirerek dilediğiniz hileleri Cheat E..
GTA Vice City GTA Vice City İndir Grand Theft Auto Vice City indir ve şehrin kabadayısı sen ol!