Sonsürüm.net - HAKKINDA

Hakkımızda sayfasında Sonsürüm.net ile ilgili bilgiler, tarihçe, neler yaptığımızı öğrenin.

Yayın hayatına 2012 yılının Mart ayında başlayan www.sonsurum.net, kuruluşunun ardından, içerik ve büyüme bakımından ilk iki yılını oldukça sakin geçirdi. Piyasada bilinen en temel 10 program ile yola çıkılan bu hikayede, 2015 yılında radikal kararlar alınarak, gerekli yatırımlar yapıldı ve bu sayede sitede bulunan program ve içerkleri artırıldı. Haberler ve incelemeler gibi bölümlerin de gelmesiyle birlikte içerik çeşitliliği daha da zenginleşti ve bu bağlamda gelişmiş oldu.

Çağımızın en hızlı büyüyen platformu kuşkusuz İnternet. Fakat büyümekle birlikte aynı zamanda bir tehdit unsuru olarak da gözümüze çarpabiliyor. Özellikle sitemizin içinde bulunduğu sektörde virüs ve çeşitli güvenlik açıklarından faydalanma gibi durumlar hat safhadadır. Bu sebeple güvenilir indirme kaynaklarının azlığı, kullanıcıları virüs içeren yazılımlar ve dosyalar indirmeye tabiri caizse zorunlu kılmıştır. Tam bu bu noktadaki açığı yakalayan Sonsürüm ekibi, güvenilir bir indirme kaynağı olmak adına adımlarını her geçen gün daha da büyük atmaya başlamıştır.

Misyonumuz
Kullanıcılara en üst düzey indirme deneyimi yaşatmak.

Vizyonumuz
Güvenilir ve hızlı bir indirme kaynağı olabilmek.

Türkiye'nin an itibariyle eski yazılım sürümlerini de içerisinde barındıran tek site olma özelliğini de taşımaktayız. Bu da bizi diğer rakip sitelerden farklı bir noktaya koymaktadır. Bunu sağlamanın yüzbinlerce dosyayı barındırmak olduğunun farkındayız. Fakat bu bizi yıldırmaz ve amacımıza doğru giden bu yolda bizlere ancak birer basamak olabilir.

Hakkımızda öğreneceğiniz pek çok şeyi buradan paylaşabildik mi? Hayır. Daha fazlasını öğrenmek isteyenler ofislerimizden en yakın olanına gelerek birer kahve eşliğinde, diledikleri vakit öğrenebilirler. Türkiye'de büyüyen İnternet sektöründe bir de aynı orantıda büyümek istiyoruz ve bu sebeple işimizin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu gayretlerimizin mevyesini alabilmemizi umarak sözlerimize nokta kouyoruz.

"Her indirme farklı bir deneyim ve farklı bir heyecan barındırıyor. Dileriz ki kötü niyetli yazılımlar bu heyecanlarımızı yok etmesin; sağlıcakla kalın."

Sonsürüm Ekibi - Ekim 2017