GTA Türk

GTA Türk İndir - Vice City Yaması Son Sürüm


 4.0 (979 oy)
SÜRÜM / BOYUT
/ 85.93 MB
GÜNCELLEME
2016-05-17
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Rockstar Games, Inc
KATEGORİ
Araba Yarışı Oyunları
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP
apps

GTA Türk

GTA Türk İndir - GTA Vice City yama paketi indirerek oyununu tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.
GTA Türk 1
GTA Türk 2
GTA Türk 3
GTA Türk 4

GTA serisine ait pek çok yeni oyun piyasaya çıkmasına rağmen GTA Vice City oyunu hala en fazla tercih edileni oluyor. Piyasaya çıkalı uzun yıllar olmasına rağmen en fazla oynanan GTA oyunları arasında yer alan ve ülkemizdeki oyuncular tarafından da çok fazla sevilen GTA oyunu, İngilizce olarak hazırlandığı için görevleri yaparken bazı yerlerde zorlanmanıza yol açabiliyor.GTA Vice City oyununu Türkçe olarak oynayabilmek ve farklı bir deneyim yaşayabilmek isteyen oyuncular ise GTA Türk İndir bağlantısından yamayı indirerek oyunun@kisalt@ arayüzünü Türkçe hale getirebiliyorlar. Ayrıca Türkçe dil desteği ile birlikte oyuna bazı yeni araçlar da ekleniyor. Örneğin Tofaş serisinin araçlarına bu paket sayesinde erişebiliyorsunuz.3 büyük futbol takımımızın formalarını da oyun içerisinde giyebilmenizi sağlayan bu paket oyun severlerin mutlaka denemesi gereken bir eklenti paketi olarak karşımıza çıkıyor.GTA Türk Paketi Nasıl Kurulur?

GTA Türk eklentisini kurabilmek için ilk önce oyunu silerek sıfırdan kurmanız gerekiyor. Daha sonra indirilen dosyaların arasında yer alan “GTA Mod Installer v4.0.” kurulumunu aktif edin. “Continue” tuşuna bastıktan sonra “Install a mod (with a script file) to…” seçeneğine gelin ve “Next” tuşuna basın.

“I want to select the ZIP or RAR file” seçeneğine bastıktan sonra “Next” diyerek ilerleyin. “…” seçeneğine tıkladıktan sonra “GTA Turk City.zip” dosyasını seçin ve kuruluma devam edin. Oyunun kurulu olduğu klasörü belirttikten sonra eski dosyalarınızın yedeğini alın ve kurulum bittikten sonra “Exit” tuşuna basarak kurulumu kapatın.

“GTA Vice City User Files” klasörünü kopyaladıktan sonra “Belgelerim” klasörüne yerleştirin. Bu adımları izledikten sonra oyunu çalıştırdığınız zaman tamamen Türkçe olarak ek özellikler ile birlikte oynamaya başlayabilirsiniz.GTA HikayesiHikaye Liberty City (Özgürlükler Şehri)'de geçmektedir. Şehirde bulunan en tanınmış mafya aileleri arasında Sonny Forelli ailesi de bulunmaktadır. Oyun karakterlerinden Sonny ve Tommy Vercetti çocukluk yıllarını birlikte geçirmiş ve çok iyi birer dostlar. Mafya hiyerarşisinde Tommy'ye Sonny tarafından üst düzey makam ve mevki sağlayanmıştır. O da bu güveni boşa çıkarmamış ve her koşulda aileye sadık kalmıştır.Hikaye, Vercetti'ye Tommy tarafından bir adam öldürmesi için görevlendirilmesiyle başlar. Fakat hedefteki isim bu durumun farkındadır ve bu sebeple Tommy'yi bir tuzağa düşürmek ister. Bunun sonucunda tam tamına 11 adam ölür ve Tommy bu yüzden 15 yıl hapis cezasına çarptırılır. Olayı duyan şehir sakinleri Tommy'ye 'Harwood Canisi' lakabını takmıştır. Hapisteki yıllarında bolca düşünmeye vakti olan Vercetti, bu olayın Sonny tarafından kurgulandığını ve ona tuzak kuranın o olduğu kanısına kapılır.Bir karakter hapisteyken diğeri, rakip ailelerin üst düzey yetkililerini ve çocuklarını öldürtür ve bu sayede Forelli ailesinin şanına ve gücüne güç katmıştır. Seneler geçerken Sonny uyuşturucu ticareti işine merak salar ve bir diğer şehir olan Vice City'de bu işe girişir. Fakat bu ticaretten en yüksek kârı sağlayabilmek için ticari rakiplerinden kurtulması gerekmektedir. Bu esnada Tommy hapisten çıkmıştır ve onunla işbirliği yapması için bir engel bulunmadığını düşünmüştür. Fakat Liberty City'de kötü repütasyonu olan Tommy'yi Vice City kasabasına yönlendirmektedir.Birlikte çalışmaya başlayan ikilinin başına şöyle bir olay gelir. Bir uyuşturucu alışveri esnasında Tommy bir baskın yer ve bu olaydan kurtulan bir kaç kişiden biri Tommy olur. Ama ne yazık ki Sonny'nin bir servet mahiyetindeki parası ve uyuşturucusu oracıkta kaybolur. Sonny, doğal olarak bu parayı ve malı geri istemektedir ve bu sebeple Vercetti'ye fırsat verir.
Ken Rosenberg, uyuşturucu bağımlısı bir avukattır ve Lance Vance bir başka uyuşturucu taciridir. Zaman ilerledikçe Tommy Vercetti güçlenir ve Vice City ve dolaylarında sözünü geçirebilen bir kişiye dönüşür. Fakat Sonny'ye olan borcunu hala ödeyememiştir. Bu sebeple sürekli telefonlar alır. Zira işleri yoluna girmiş, Sonny de durumun farkındadır ve yapılan işlerden pay almak istemektedir. Bu amaçla adamlarından bir kaçını Vercetti'ye gönderir fakat tüm adamları öldürülür. Bu olay sonunda Sonny, Vercetti'nin iş ortağı olan Lance ile işbirliği konusunda anlaşma zemini arar ve amacına ulaşır.
Sonny, bir süre sonra Vice City şehrine gelir ve Tommy'yi ziyaret eder. Tommy ise borcu kapatmak istemektedir fakat bunu sahte paralar ile çözmek ister. Sonny, Tommy'nin malikanesine gider ve adamlarıyla kapıda karşılaşır. Vercetti ise sahte paraları vermeye çalışır. Fakat bu durumun farkında olan Lance Sonny'yi uyarır ve o anda Tommy kendisini tuzağa düşürenin Sonny olduğunu anlar. Sonny ise adamlarını Tommy Vercetti'nin üzerine salar ve bu sebeple olay yerinde büyük bir çatışma yaşanır. Tommy'nin duradcağı yok ve silahlı kavgada Lance Vance ve Sonny Forelli'yi vurarak öldürür.
Yaşanılan bu olay sonunda Forelli ailesi çöküş sürecine ilk adımlarını atmıştır. Tabi bu durum başta Sindacco ailesi olmak üzere mayfa aileleri için oldukça memnun edici bir gelişme olarak değerlendirilir.


Vice City'deki hikayenin başlangıcı işte böyle olmuştur. Vercetti, şehrin en azılı gücü haline gelmiş ve bir bakıma Forelli ailesinin yıkım fitilini ateşlemiştir. Vance ve Sonny öldüğünden dolayı güç tamamiyle Tommy'ye geçmiş gibi görünüyor. Hikayenin bundan sonraki kısmı ise oyunu oynayacak olanların belirleyeceği bir sonuç olacaktır.Hikayeyi anlatmamızın sebebi aslında tamamen oyunun ruhunu yaşamanıza ve attığınız adımları bilerek atmanızı istediğimizden dolayıdır. Keyifli oyunlar!

comment YORUM YAZ
account_circle
email
map
security
message

comment YORUMLAR (115)
ibrahim adana oyunu çok seviyom ilk dafa OYNUYOM
mehmet yaşar izmir İNDİRDİM TALİMATLARADA UYDUM AMA OYNANMİYOR.
sane yok oyun iniyomu ya
Muhammed Muş Bu oyun çok guzel
Tülay Konya Bu oyunu arkadaşlarım arasında oynayan tek kız benim. Biraz acayip karşılıyorlar ama ben çok seviyorum ya. Şimdi bu gta türk yamasını uygulayacam, nasıl acaba daha keyifli olacak mı. çünkü oyunda söylenen bazı şeyleri anlamıyorum
Java Java İndir Java Sanal Makinesi, Java üzerinden geliştirilen ve çeşitli uygulamaları ça..
WhatsApp WhatsApp İndir WhatsApp yükleyerek mobil cihazlarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde sevdi..
Instagram Instagram İndir Fotoğraf ve video paylaşarak keyifli anlar geçirebileceğiniz Instagram uygu..
Epic Pen Epic Pen İndir Epic Pen İndir - Akıllı Tahta kalemi uygulaması sayesinde bilgisayarınızda ..
letgo letgo İndir letgo İndir - Ücretsiz letgo windows uygulaması ile 2. el eşya alım ve satı..
Skype Skype İndir Skype Indir - Yazılı, görüntülü ve sesli olarak kişiler arası iletişimi sağ..
Movie Maker Movie Maker İndir Video içeriklerinizi düzenleyebilmek için pek çok farklı özelliğinden yarar..
uTorrent uTorrent İndir Torrent içeriklerini indirmeye yarayan açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım..
UltraSurf UltraSurf İndir İnternet üzerinde çevrimiçi gezinirken kimliğinizi gizlemek ve engelli site..
TeamViewer TeamViewer İndir TeamViewer İndir - Bu yazılım ile uzaktaki bir bilgisayar ya da sunucuya ba..
GTA Türk GTA Türk İndir GTA Türk İndir - GTA Vice City yama paketi indirerek oyununu tamamen Türkçe..
LFS Live for Speed LFS Live for Speed İndir Lfs İndir - Hız ve aksiyon tutkunları için geliştirilen Live for Speed oyun..
Minecraft Minecraft İndir Minecraft dünyasına adım atarak sizler de hayal gücünüzün sınırlarını zorla..
GTA 5 (Grand Theft Auto) GTA 5 (Grand Theft Auto) İndir GTA 5 İndir - Açık bir dünyaya sahip olan Grand Theft Auto serisinin son oy..
Zula Zula İndir Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olan Zula ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bi..
Steam Steam İndir Steam programını oyun satın alımları ve online olarak diğer oyuncular ile o..
Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 İndir Kafa Topu 2 oyununu oynayan milyonlarca oyuncu arasında sizler de yer almay..
Clash of Clans Clash of Clans İndir Clash of Clans İndir - Kabile savaşları oyununu sizde aşırı bağımlılık yapa..
Cheat Engine Cheat Engine İndir Bilgisayar oyunlarınızda ayarları değiştirerek dilediğiniz hileleri Cheat E..
Kelimelik Kelimelik İndir Milyonlarca kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonunu Android c..