Zula

Zula İndir


 3.7 (111 oy)
SÜRÜM / BOYUT
9.0 / 6.45 MB
GÜNCELLEME
2017-08-26
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Zula Oyun
KATEGORİ
Aksiyon Oyunları
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/WinXP/Win8.1
apps

Zula

Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olan Zula ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur.
Zula 1
Zula 2
Zula 3
Tamamen Türk yapımı olan Zula oyununda oyuncular online olarak oynayabilecekleri bir ortama sahipler. Aksiyonun bir an olsun düşmediği MMOFPS oyunu olan Zula, ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyundur. FPS oyunu olan Zula, ülkemizin sınırlarında geçmekte olan bir kurgu hikayeyi konu alıyor.

Bu hikayeye göre Demir adlı olan Bordo Bereli, oyun boyunca Türkiye’deki farklı masum insanların ölümünden sorumlu olan yabancı istihbarat servisi üyelerine karşı mücadele veriyor. Acımasızlıkları ile ön plana çıkan istihbarat adamları devlet tarafından görevlendirilen Demir tarafından yok ediliyor.

Demir’in ülkesini kurtarabilmek için içine girdiği intikam duygusu aynı zamanda vatanseverlerin de ona yardımcı olmasına sebep oluyor.

Çok oyunculu modu olan Zula oyununda tüm oyuncular birbirleriyle online bir ortamda rekabet içerisinde olabilme fırsatını yakalıyorlar. Oyunu oynayabilmek için kurulumu yapmanız ve daha sonra ücretsiz olarak oyuna kayıt olmanız yeterli oluyor.

Tarafınızı seçerek oyunda Zula ve Gladyo taraflarında yer alabiliyorsunuz. Demir’in kendilerine has hikayelere sahip olan arkadaşlarını seçebilir ya da Gladyo tarafında yer alarak yabancı istihbarat üyelerinden birini yönetebilirsiniz.
comment YORUM YAZ
account_circle
email
map
security
message